Emniyet Müdürlüğüne Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet işçi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2020, 00:44 23.12.2020, 15:42
Emniyet Müdürlüğüne Beden İşçisi Alımı

Emniyet Müdürlüğüne Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet işçi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 28.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın, yeni sekmede açın ve başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005816219


 
ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
İnşaat mühendisi 92 4 ay önce
Hakkımda girmyistiyorum kpssile boşuna mı üç senedir emek veriyor çalıştım kimseye minnet etmminn için helal yolla