Emniyet Müdürlüğü ve Üniversite Personel Alımı İlanları Yayınladı

Emniyet Müdürlüğü ve Üniversite Rektörlüğü yayınlamış oldukları ilanlarla personel alımı yapacağını duyurmuş olup başvuru şartlarına ulaşabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 29.11.2018, 08:47 29.11.2018, 20:49
Emniyet Müdürlüğü ve Üniversite Personel Alımı İlanları Yayınladı

Niğde Emniyet Müdürlüğü İlköğretim okul mezunu 1 kişi Tezgah Ayar İşçisi Kamu perseneli alımı adaylarda KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvuru yapacak adayların son başvuru tarihi olan 3 Aralık 2018 Tarihine kadar İŞKUR il müdürlüklerine şahsen veya iş ilan numarası 00004746657 ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvur yapmak geekmketedir. Noter kurası çekilişi 10 Aralık 2018 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arası Niğde Emniyet Müdürlüğü Polis Kantininde çekilecektir.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli sağlık personeli alımı 1 kişi adayların Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olması ve Tüp Bebek Merkezinde 3 yıl çalışma deneyimine sahip olması şartı aranmaktadır. Sözleşmeli 1 kişi Sağlık Personeli Alımı adayların  Üremeye Yardımcı Tıbbi Merkezinde sertifika sahibi olması  Tüp Bebek Merkezinde 3 yıl çalışma deneyimine sahip olması şartı vardır.

Başvuru yapacak adaylar KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Adayların başvuru yapmak için son başvuru tarihi olan 13 Aralık 2018 Tarihine kadar Dicle Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Noter vekaleti ile müracaat kabul edilecektir. Eksik belge ile müracaat alınmayacaktır. Süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Saadet bayar 1 yıl önce
Polis

Gelişmelerden Haberdar Olun

@