Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı yapılacaktır. Yayınlanan ilanlarda Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Aşçı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.01.2021, 11:36 11.01.2021, 12:10
Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı yapılması için kamu personeli alımı yapılacaktır. Yayınlanan ilanlarda Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Aşçı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

EGM Kamu İşçisi Alımı ilanı başvuru tarihi 01.02.2021 tarihinde başlayacak ve 05.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler istenen belgeler ile bulundukları şehirdeki il emniyet müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?kod=f0cf0b6c-cb7a-49b7-8985-4cdd855ac7d4

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. EGM Kamu İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. EGM Kamu İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. EGM Kamu İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. EGM Kamu İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. EGM Kamu İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)