Emniyet Genel Müdürlüğü 17 Şehirde Memur Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda EGM Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 90 adet hizmetli memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 31.12.2020, 16:41 01.01.2021, 11:12
Emniyet Genel Müdürlüğü 17 Şehirde Memur Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 17 Şehirde Memur Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda EGM Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 90 adet hizmetli memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

EGM hizmetli memuru alımı ilanı başvuru tarihi 25.01.2021 tarihinde başlayacak 29.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler istenilen belgeleri ile bulundukları şehirdeki il emniyet müdürlüklerine şahsen başvuru yapabileceklerdir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. EGM hizmetli memuru ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. EGM hizmetli memuru ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. EGM hizmetli memuru ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. EGM hizmetli memuru ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. EGM hizmetli memuru ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Öznur 5 ay önce
68 puanla başvuru yapabilir miyiz