Elektronik Teknolojisi Teknikeri Alımı yapılacak

Kamu kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çankırı Yaylakent belediye başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Elektronik Teknolojisi Teknikeri Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 09.01.2021, 13:48 09.01.2021, 13:59
Elektronik Teknolojisi Teknikeri Alımı yapılacak

Elektronik Teknolojisi Teknikeri Alımı yapılacak

Kamu kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çankırı Yaylakent belediye başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Elektronik Teknolojisi Teknikeri Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çankırı Yaylakent belediye başkanlığı Elektronik Teknolojisi Teknikeri Alımı ilanı son başvuru tarihi 11.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üstünden yapılması zorunludur. Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005829101

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çankırı Yaylakent ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çankırı Yaylakent ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çankırı Yaylakent ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çankırı Yaylakent ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çankırı Yaylakent ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)