Elektronik Para Ödeme Kurumu Muhasebe Uzman Yardımcısı Alımı

Güncel personel alımı kapsamında son dakika olarak yayınlanmış 2021 memur alımı ilanları bilgisinde Belbim Elektronik para ve ödeme hizmetleri kurumuna genel muhasebe uzman yardımcısı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.09.2021, 00:10 27.09.2021, 00:11
Elektronik Para Ödeme Kurumu Muhasebe Uzman Yardımcısı Alımı

İstanbul kamu memur alımı ilanları kapsamında yayınlanmış kamu personel alımı için adayların yazılı ve sözlü iletişimlerinin kuvvetli olması gerekiyor.

Başvuru Bilgileri Nedir?


Muhasebe yardımcısı son başvuru tarihi 28.09.2021.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan İBB kariyer sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 lütfen başvuru esnasında kadroyu belirtin.


Başvuru Şartları Nedir?


Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İstanbul iş ilanları için yayınlanmış duyurular için başvurmak isteyenlerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, üniversitelerin 4 yıllık lisans mezunu olmaları gerekmekte.

Güncel iş ilanları için başvuracakların tempolu iş ortamında sonuç odaklı olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması.

Büyükşehir belediyesi işçi alımı için tüm kişilerin genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi ve vergi usul kanunu hakkında bilgi sahibi olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almaması gerekmekte.

Son dakika ilanlar için tüm kişilerin planlama ve organizasyon becerilerinin olması, İşletim sistemi olarak Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak ve veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması gerekmekte.

Tüm vatandaşların analitik düşünme kabiliyetine sahip olması, Kamusal haklardan mahrum olunmaması ve çözüm odaklı olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı