EGM En Az İlkokul Mezunu Personel Alım İlanını Yayımlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanması beklenen personel alımına ilişkin yapılan açıklama ile en az ilkokul mezunu personel alım ilanı resmen yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 07.08.2019, 18:30
EGM En Az İlkokul Mezunu Personel Alım İlanını Yayımlandı

Milyonlarca vatandaşın her gün meraklı bekleyişi ve takibini üzerinde bulunduran Emniyet Genel Müdürlüğü personel alım ilan duyuruları dahilinde yeni bir duyuru yapıldı ve söz konusu duyurudan EGM personel alımı ilanına yönelik detaylar ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Kastamonu kentinde yapılacak olan görevlendirmeler için çıkılan personel alımı ilanında yer alan detaylara göre başvuru yapacak olan adaylardan en az ilkokul mezunu olmak şartı arandığı ifade edildi.

Başvurular İŞKUR’da

Beden işçisi unvanı ile yayımlanan ilana doğrudan başvuru yapabilmek için adayların, ilanın yayımlandığı aracı platform olan Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi sitesinden ve İŞKUR’un belirlediği ilan numarasından süreci takip edebilecekleri ilan edildi.

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü tarafından verilen ilan bilgileri doğrultusunda yayına çıkan ilanın, İŞKUR tarafından belirlene ilan numarası ise; 00005101438 olarak belirtilmektedir.

Özel Şartlar

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü tarafından çıkılan beden işçisi unvanı ile alınacak personel alımı ilanı için doğrudan başvuru yapacak olan adayların; en az 18 ve en fazla 35 yaş aralığına sahip olmaları, emeklilik veya başka bir kurumdan yardım aylığı almıyor olması ve en az ilkokul mezuniyet şartının sağlanması gerektiği ilan edildi.

İlgili başvuru sürecinde sadece TMY (Terörle Mücadeleden Yararlanan) şahıslar başvuru yapacak olup; sonuçlar kura usulü ile belirlenecek olup, 26 Ağustos 2019 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında Kastamonu EGM adresinde yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Onuronaç 2 yıl önce
Kırklarelinde var mi
Emre kaplan 2 yıl önce
Kirikkalede varmi
Yımaz işbiyar 2 yıl önce
Gözel bir gövenlik
Songul dag 2 yıl önce
Mersindede varmi
ALİ 2 yıl önce
Tam olarak bu ne iş yapcak bu başvuruyu yapanlar
ismail 2 yıl önce
İnsAllah banada nasip olur
Murat Yıldırım 2 yıl önce
ankarada personel alımı varmı ilkokul mezunuyum