EGM DSİ Sulama Birlikleri En Az İlkokul Mezunu Veznedar İşçi Alımları

Emniyet Genel Müdürlüğü Devlet Su İşleri ve sulama birlikleri başkanlıkları en az ilkokul mezunu KPSS şartı aranmaksızın veznedar işçi alımı İŞKUR tarafından yayımlandı...

Kamu Personeli Alımı 16.04.2019, 09:21 16.04.2019, 11:38
EGM DSİ Sulama Birlikleri En Az İlkokul Mezunu Veznedar İşçi Alımları

Emniyet Genel Müdürlüğü İl Emniyet Müdürlüğü Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanların 19 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Alımlar EGM DSİ ve sulama birlikleri için yapılmıştır. Aşağıda numaralarını vermiş olduğumuz iş ilanlarından gerçekleştirebilirler.

Emniyet Genel Müdürlüğü İl Emniyet Müdürlüğü Kayacık sulama çıldırım sulama birliği İŞKUR üzerinden veznedar alımı ilanı, adayların başvuruları İş Kurumu üzerinden alınacak olup online veya şahsen olarak 19 Nisan 2019 Mesai bitimine kadar yapılabilir. Alımlar EGM DSİ ve sulama birlikleri İŞKUR ilanları yapılmıştır.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü bünyesinde beden işçisi olarak en az ilköğretim mezunları arasından alımlar yapılacaktır. Başvuracak adaylar 0000493519083 numaralı ilan numarasıyla yapabilir terörle mücadele sırasında malül sayılmayacak şekilde yaralananlar sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını belgeleyeceklerdir.

000049301020 no'lu iş ilan numarası ile Afyonkarahisar Emirdağ çıldırım sulama Birliği'ne En az ilkokul mezunları arasından su kanal işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

0000493759 iş ilan numarası ile en az ilköğretim veya lise mezunları arasından Gaziantep Kayacık sulama birliği veznedar alımı gerçekleştirilecektir.

0004930843 iş ilan numarası ile Devlet Su İşleri 9. bölge müdürlüğü ne bağlı Elazığ İli en az ilköğretim en fazla lise mezunları arasından sıhhi tesisatçı alımı yapılacaktır. Ustalık belgesi kalfalık belgesi diploma veya mesleğinde bonservisi olan engelli kadrosu açılmıştır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Sait önalan 2 yıl önce
KPSS İle mühendisleri almak gerekir.Sözlü kul hakkina giriyor
Sait önalan 2 yıl önce
KPSS İle mühendisleri almak gerekir.Sözlü kul hakkina giriyor
Tuncay 2 yıl önce
Nasıl başvuru yapabilirim işe ihtiyacım var
Vatandas 2 yıl önce
Is istiyorsunuz ama is diye birsey yok dayin varsa isinde var demektir