EGM Bekçi Alımı Sınav Giriş Belgeleri İle Tarihleri Yayımlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre 2019/2 bekçi alımı sınav giriş belgeleri ile tarihleri yayımlanmıştır. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 15.10.2019, 23:16 15.10.2019, 23:16
EGM Bekçi Alımı Sınav Giriş Belgeleri İle Tarihleri Yayımlandı

Polis Akademisi Başkanlığı yayımladığı duyuruya göre 2019/2 bekçi alımı sınav giriş belgeleri ve sınav tarihi belirlenmiştir. Adayların dikkat etmesi gereken tüm detaylar haberimizde.

EGM Çarşı ve Mahalle Bekçiliği giriş sınavı ve sözlü mülakata katılacak adaylar e-devlet kapısı üzerinden şifreleri ile sorulama yaptığında 2019/2 bekçi alımı sınav yerini öğrenebilecekleri açıklandı.

Yayımlanan ilan kapsamında Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan tarihte ve sınav merkezinde sözlü sınava katılacakları duyuruldu. Yayımlanan duyuru tebliğ niteliğinde olup ayrıca hiçbir surette farklı iletişim araçlarıyla tebliğ edilmeyecektir. Bu bağlamda ilgili adayların duyuruları takip etmeleri aksi taktirde haklarından feragat etmiş sayılacaklardır.

Not: Bekçi alımı sınav duyurusunda adayların her hangi bir şekilde cep telefonu, kayıt cihazı veya ses görüntü gibi elektronik cihazları sınav merkezlerine getirmemeleri ve sınav esnasında bulundurmaması gerekiyor.

2019/2 bekçi alımı sınav giriş belgesi için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Mücahit kılıç 2 yıl önce
polis olmayı küçüklükten beri hep hayal etmisimdir imkanlar şartlar uymadı ama şuan fırsatım var ama şartlar uymuyor bu sebepten en azından bekçi olmak istiyorum ama nerden ve nasıl başvuru yapacağım bilmiyorum
Bekleyenler 2 yıl önce
Hani renk körlüğü şartını kaldıracaktınız Süleyman Beyyy. Seçimden seçime mi aklınıza geliyoruz