Eğitim ve Araştırma Hastanesi İlkokul Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana göre Eğitim ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı ilanı yayımlanmıştır. Başvurular ilkokul mezunu adaylar arasından 30 Ekim tarihine kadar alınacaktır. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 26.10.2019, 12:22 28.10.2019, 11:22
Eğitim ve Araştırma Hastanesi İlkokul Daimi İşçi Alıyor

Yayımlanan ilan ile Üniversiteye bağlı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu daimi işçi alımı yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarih 30 Ekim 2019 olarak ilan edilmiştir.

İŞKUR iş ilanlarında yayımlanan ilan kapsamında alınacak daimi işçi alımları son başvuru tarihi 30 Ekim 2019 olarak ilan edilmiştir. Bu tarihe kadar başvuruda bulunan ilgili adayların başvuru sonuçlarıyla beraber 5 Kasım 2019 tarihi saat- 15:00 ile 16:00 saatleri arasında kura çekimi yapılacağı duyurulmuştur.

Başvuru için İŞKUR resmi web sitesi üzerinde bulunan e-şube hesabıyla giriş yapıldıktan sonra aşağıda resimli olarak gösterilen ilgili kısma ilan numarasını 00005230485 yapıştırarak arama butonu ile arattıktan sonra (Mutfak Görevlisi) kadrosuna başvurunuzu yapabilirsiniz.

Alım yapılacak kurum ise Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Minik Melekler Gündüz Bakım Evi olarak verilmiştir. İstihdam edilecek personelde MEB onaylı hijyen belgesi olması gerekmekte. Ayrıca yaş şartı arasında ise 18 ila 42 yaş aralığında bulunması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Hulya 1 yıl önce
Hastane nerede neden açıkça yazmiyorsunuz
melike mihriban 8 ay önce
benim meb onaylı tıbbı sekreterlik sertifikam var .hasta danışmanı olarak görev yapabiliyormuyum .