Ege Üniversitesi En Az ilkokul Mezunu 200 İşçi Alımı! Sona Eriyor

Ege Üniversitesi, 200 güvenlik görevlisi ve temizlik işçisi alımı yapacağını paylaştı. Başvurular 05 Haziran 2020’de sona erecek olup temizlik işçi alımı başvuruları İŞKUR’un internet sayfası üzerinden online yapılacak. İşçi alımıyla ilgili detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.06.2020, 10:19 20.06.2020, 12:23
Ege Üniversitesi En Az ilkokul Mezunu 200 İşçi Alımı! Sona Eriyor

Ege Üniversitesi güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Sınav personel alımını devam ettiriyor. Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfası olan iskur.gov.tr adresi üzerinden dün Ege Üniversitesi de personel alımı yapacağına dair ilan yayınladı. Toplam 200 güvenlik ve temizlik işçisi Ege Üniversitesi bünyesinde daimi olarak çalıştırılmak üzere aranmaktadır.

Ülkemizde de görülmekte olan Korona virüs- COVID-19 salgını nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla başvuru şartlarını taşıyan adaylar, Son gün 05 Haziran 2020 tarihine kadar iş kurdan, alo 170 ten veya e-Devlet üzerinden başvuru yapacaklardır.

Gereken Başvuru Şartları;

• En az ilkokul en fazla lise

• Güvenlik görevlisi alımında güvenlik sertifikasına sahip olması

• En az 18 yaşında olmak ve üst yaş sınırı 36 olmak

• Vardiyalı çalışmaya uygun olmak

• İŞKUR’a kayıtlı işsiz olması

Başvuran adaylar Ege Üniversitesi Hastanesindeki diğer çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Başvuruda bulunmak için aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Başvuru linki sayfa sonunda verilmiştir.

Başvurunuzu tamamlayanız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ahmet 10 ay önce
Gene yaş sınırı var 40 ve üstü ne olacak Allah sonumuzu hayır etsin