Ege Üniversitesi 221 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde istihdam edilmek üzere 221 farklı unvanlarda sağlık personeli alımı ilanı verilmiştir. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve ilan kılavuzu haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 12.04.2020, 01:13 12.04.2020, 01:23
Ege Üniversitesi 221 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Yayınlanan ilan kılavuzuna göre Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere 221 farklı unvanlarda sağlık personeli alımı ilanı verilmiştir. Bun göre alımlar sözleşmeli “ personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar ek 2 maddesine göre” alınacaktır.

Resmi gazetede 9 Nisan 2020 tarihinde yayınlanan ilanın başvuru süresi 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar fakültelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun ve meslek yüksekokullarından mezun adaylar arasından alımlar yapılacaktır. Aşağıda verilen resimde unvanlar, alınacaklarda unvan dağılım sayıları ve aranan nitelikler verilmiştir.

Yukarıda verilen resimdeki unvanlara başvuru için lisans mezunları 2018 yılı KPSS B gurubu sınavından KPSS – P3 puanı, önlisans mezunları için KPSS – P93 puanı esas alınacaktır. İlan kılavuzunda belirtilen belgeler ve deneyimler ile istenilen belgeleri sisteme yükleyerek online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru adresi; http://www.ege.edu.tr resmi web üzerinden online olarak kabul edilmektedir. İlgilenen adaylar başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

Ege Üniversitesi 221 sağlık personeli alımı ilan metnini inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)