Ege Üniversitesi 147 Sağlık ve Teknik Personel Alımı Devam Ediyor

Ege Üniversitesi tarafından daha önce yayımlanan iş ilanı ile Üniversitenin Tıp Fakültesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 140 Hemşire, 1 Sağlık Teknikeri, 6 teknik personel alımı devam ediyor.

Ege Üniversitesi 147 Sağlık ve Teknik Personel Alımı Devam Ediyor

Ege Üniversitesi tarafından daha öce yayımlanan ilan için başvurular devam ediyor. İlan içeriğine göre Fakülte ve Yüksek okul mezunu 100 Hemşire tecrübesiz, 40 Hemşire için en az 1 yıl mesleki deneyimi olan ve belgelendirebilen,

1 Sağlık teknikeri unvanlı kamu personeli alımı için Sağlık Meslek Yüksekokulların İlk ve Acil Yardım bölümünden mezun ve en az 2 yıl mesleki deneyimi olan ve belgelendirebilen sağlık personeli alımı devam ediyor.

İlan içeriğinde 1 Mühendis ünvanlı kamu personeli alımı fakültelerin Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümü mezunları arasından, 3 Sistem Programcısı- Çözümleyici kamu personeli alımı fakültelerin Bilgisayar veya yazılım mühendisliği ya da istatistik, matematik bölümü mezunu alınacaktır.

İlgili alım için başvurular 31 Aralıkta başladı. 11 Ocak 2019 tarihinde bitecektir.  Adayların Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İşçi ve Sözleşmeli Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Ege Üniversitesi 147 sağlık personeli alımı ayrıntılı alım ilan duyurusunu incelemek için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 17:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya kurt
Hülya kurt - 6 ay Önce

Tıp sekreteri ve muhasebe mezunuyum pendik istanbul

Songül gedik Dönmez
Songül gedik Dönmez - 6 ay Önce

Bodrum için iş arıyorum işkur kaydım vardır

Hülya kurt
Hülya kurt - 6 ay Önce

Tıp sekreteri ve muhasebe mezunuyum l

Hülya kurt
Hülya kurt - 6 ay Önce

Tıp sekreteri ve muhasebe mezunuyum l

Hülya Aldırma
Hülya Aldırma - 6 ay Önce

İzmir içi iş arıyorum işkur kaydım vardır