Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı

Hastaneye Hemşire Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Düzce Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmesi için 4 adet hemşire alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 13:24
Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı

Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı

Hastaneye Hemşire Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Düzce Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmesi için 4 adet hemşire alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı son başvuru tarihi 23.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişiler  www.duzce.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” kısmından online olarak başvuru işlemlerini yapmaları gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Düzce Üniversitesi Hemşire Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)