Düzce Üniversitesi 4 Kamu Personeli Alımı

Düzce Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile Sözleşmeli olarak istihdam edilecek Ebe, Biyolog, Fizyoterapist olarak istihdam edilecek KPSS puan sıralaması ile 4 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamıştır, 14 Ocak 2019 Tarihinde Sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 31.12.2018, 05:25 31.12.2018, 13:57
Düzce Üniversitesi 4 Kamu Personeli Alımı

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü 2 kişi Biyolog, 1 kişi ebe, 1 kişi Fizyo terapist olarak istihdam edilecek 4 kamu personeli alımı şartlar aşağıdaki gibidir.

1 kişi Fizyoterapist alımına adayların Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans Programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

2 kişi Biyolog alımına adayların Biyoloji Bölümünden mezun olması ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıbbi Mikrobiyoloji alanında yüksek lisans yapmış olması gerekmektedir.

1 kişi Ebe alımı için adayların Sağlık Yüksekokullarının ve/veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Ebelik Bölümü Lisans programlarının birinden mezunu olması şartı vardır.

Başvuru yapacak olan adayların 14 Ocak 2019 Tarihine kadar  www.personel.duzce.edu.tr adresinde indirilecek başvuru formu ve istenen diğer belgeler ve sertifikalar ile Şahsen Ünivrsiteye başvuru yapılacaktır.

KPSS puan sıralamasına göre kamu personeli alımı yapılacak olup kazanan adayların listesi resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecek olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Düzce Üniversitesi kamu personeli alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Esra Korkmaz 2 yıl önce
Att
Abdullah Alper Arar 2 yıl önce
Eom