Düzce Belediyesi İtfaiye Eri Alımı Gerçekleştirilecek

Belediye Başkanlığı bünyesine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Düzce belediyesi başkanlığı üzerinden yayınlanmakta olan itfaiye eri memur alımı ilanında belediyenin birimlerinde istihdam edilmek üzere 20 itfaiye eri alımı yapılacağı bildirildi.

Kamu Personeli Alımı 01.11.2020, 14:42
Düzce Belediyesi İtfaiye Eri Alımı Gerçekleştirilecek

Düzce Belediyesi İtfaiye Eri Alımı Gerçekleştirilecek

Belediye Başkanlığı bünyesine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Düzce belediyesi başkanlığı üzerinden yayınlanmakta olan itfaiye eri memur alımı ilanında belediyenin birimlerinde istihdam edilmek üzere 20 itfaiye eri alımı yapılacağı bildirildi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı son başvuru tarihi olarak 4.11.2020 tarihi olarak bildirilmiştir.

Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı KPSS P94 - P93 sınavlarından minimum 60 puan şartı zorunluluğu bulunmakta.

Öğrenim şartları nedir

Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Ortaöğretim ve dengi okullarının itfaiyecilik bölümü ve yangın güvenliği bölümü veya dallarının birinden mezun olmak zorunludur.

Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak Minimum B sınıfı ehliyet sürücü belgelerine sahip olmak gerekmekte.

Kurum Adresi Nedir

Cedidiye mahallesi İstanbul Caddesi Düzce belediyesi İnsan kaynakları ve eğitim müdürlüğü binası

Adayların şahsen başvurmaları zorunludur.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Adaylardan istenen Başvuru formu www.duzce.bel.tr internet adresinden doldurulacaklardır.

1. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Nüfus cüzdanı orijinali veyahut kurumumuz tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekmekte.

2. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Erkek ve kadın adayların Diploması belgelerinin aslı veyahut noter tarafından onaylı fotokopisi veyahut e-devlet sitesi tarafından alınmış olan barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Bütün adayların KPSS sınav Sonuç Belgelerinin ÖSYM sitesi üzerinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı.

5. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin olan bütün erkek Adaylar için askerlik ile ilgili bir ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin işlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Sürücü belgelerinin orjinali veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Sürücü belgesinin aslı gösterilmek üzere kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin 657 sayılı Devlet Memuru Kanunlarının 48 nci maddelerinin A bendinde belirtilmiş olan aşağıda bulunan tüm ana genel şartlara sahip olmaları gerekiyor.

2. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

3. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

4. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

5. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Ya da affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

6. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

7. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin zimmet almaması, rüşvet yememsi, hırsızlık yapmamış olması, dolandırıcılık suçu işlememiş olması, sahtecilik ve görevi kötüye kullanma suçlarını işlememiş olması gerekmektedir.

8. Düzce belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kişilerin Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)