DSİ ve Emniyet Genel Müdürlüğü Daimi Personel Alımı

Devlet Su İşleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda farklı kadrolara personel istihdam edileceği açıklandı.

DSİ ve Emniyet Genel Müdürlüğü Daimi Personel Alımı

Devlet Su İşleri’nde görevlendirmek üzere puantör ve Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 1 Nisan 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla ilan numaralarıyla beraber başvuru yapmaları gerekmektedir.

Temizlik görevlisi alımında adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olması gerekmektedir. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polisevi’nde görevlendirilecek personelin en az lise mezunu olması, Adana İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirilecek personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Adana İl Emniyet Müdürlüğü ve Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü başvurularında ikamet şartı aranmaktadır. Adana İl Emniyet Müdürlüğü’ne başvuru yapacak olan adayların kişisel durumunun “TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)” olması gerekmektedir. (00004897918 ve 00004897512)

DSİ puantör alımında adaylarda aranan şartlar arasında; önlisans mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, kişisel durumu “engelli olmak”, Diyarbakır, Mardin ve Batman illerinin birinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. İş ilan numarası 00004897862 olarak belirtilmiştir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 20:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Durmuş özbek
Durmuş özbek - 5 ay Önce

Meslek boycıyım ayrıca %47 engeliyim 2014 den buyana işsizim bakmakta oldugum ailem ve bir mahküm oglum var iş konusunda yardımcı olursnız memnun olurum şimdiden tşkl

bilal şahin
bilal şahin - 5 ay Önce

İşsisim 05386353438

Naciye AKBAŞ
Naciye AKBAŞ - 5 ay Önce

Temizlik gorevlisi

Nadiye
Nadiye - 5 ay Önce

Isitme engeli