DSİ En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alacak

İŞKUR yeni iş ilanları ile Devlet Su İşleri 11 Bölge Müdürlüğüne kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezun adaylar DSİ ilanına başvuru yapabilecek. Son başvuru olarak 28 Temmuz 2020 tarihi açıklanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 25.07.2020, 15:07 27.07.2020, 09:06
DSİ En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alacak

DSİ En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alacak

İŞKUR yeni iş ilanları ile Devlet Su İşleri 11 Bölge Müdürlüğüne kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezun adaylar DSİ ilanına başvuru yapabilecek. Son başvuru olarak 28 Temmuz 2020 tarihi açıklanmıştır.

Puantör alımı başvuru şartları

En az lise mezun en fazla lisans mezunu olması talep edilmiştir. Engelli Durum Bildirir Raporuna sahip olmak. Sözlü sınav mülakat şeklinde yapılacaktır. 35 yaşını doldurmamış olmak.

Kurumumuza ataması yapılan personel 4 ay deneme süresine tabi tutulacaktır. Başvuru yapacaklar 00005602487 iş ilan numarasını kullanarak işlemi sonlandırabilir.

Noter kura tarihi

Kura çekimi noter huzurunda 30.07.2020 tarihinde DSİ 11. Bölge Müdürlüğünde yapılacak olup Edirne DSİ 11 Bölge müdürlüğü internet sitesinde ilan edilecek ve adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder.

Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır.

Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilir.

Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır.

Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Beden işçi alımı şartları

En az ortaöğretim mezunu olması en fazla lisans mezun olunması istenmektedir. İlana başvuru Edirne İli ve İlçeleri bu alıma başvuru yapabilecek. İşe alınacak kişi işyerinde Beden İşçisi olarak çalıştırılacaktır.

Eski Hükümlü Olduğu belirten belgeye sahip olmak. Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinde alınacak Sağlık Raporu sınavı kazanan adaylardan istenecek olup atama öncesi bu belgeleri getirmeyen adayların yerine yedek aday çağrılacaktır. Sözlü sınav mülakat şeklinde yapılacaktır. İlan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak. Başvurular 00005602513 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Betül karabacak 2 ay önce
Özel sektörü anladıkta bari kamuda yapılmasın artık nedir bu yaş sınırı koymak yaa lütfen artık bunu yapmayın. Ben yıllarca başörtüsü mağduru olarak işe giremedim daha sonra başörtüsüne özgürlük geldi tabi yine almayan özeller var bu seferde yaş geçti diyorlar emekli olmak için de gençsin deniyor eee biz napcaz o zaman lütfen artık buna bir çözüm üretin işe girmek için yaşlıysak emekli edin, yok emekli olamayacaksak lütfen kamunun heryerin de şu yaş şartını kaldırın lütfen sayın yetkililer bu konuda mağduruz.
Abdurrahman 2 ay önce
Memurlar net watsap hattına yaz kardeşim haklısın
Alii 2 ay önce
Evlenin Betül Hanım.
Aydın esen 2 ay önce
Bu ülkede emeklilik yaşı 65 olmuş ama bize işfırsatı sunup yaş sınırı koyunları Allaha havale ediyorum iki elim yakanızda