DSİ En az İlkokul Mezunu Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan kapsamında Devlet Su İşleri en az ilkokul mezunu temizlik personeli daimi işçi alımı ilanı yayımlanmıştır. Başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.12.2019, 08:31
DSİ En az İlkokul Mezunu Daimi İşçi Alıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan çerçevesinde DSİ 13. Bölge Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere temizlik personeli daimi işçi alımı yapılmaktadır. Başvurular internet ortamında online olarak alınmaktadır. İlgili adaylar için başvurular başlamıştır.

Devlet Su İşleri 13. Bölge Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere temizlik personeli daimi işçi alımı başlamış olup 9 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecektir. İlgili adayların başvuruları alındıktan sonra 13 Aralık 2019 tarihinde 13 Bölge Müdürlüğünde kura çekimi yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda resimli olarak anlatılmıştır.

DSİ temizlik personeli alım duyurusunda İŞKUR üzerinden yapılacak başvuruların önü açıldı. Adaylar e-devlet şifresi ile İŞKUR e-şube hesabına giriş yapacak. Aşağıda resimli olarak giriş yaptıktan sonra açık iş ilanlarından ilan araması için 00005286761 numara aratılarak açılan sayfada başvurularını tamamlayacaktır. Aşağıda resimli olarak verilmiştir.

Başvuru şartları neler: Başvuru yapacak adayın belirtilen kadroya müracaatı için 35 yaşını doldurmamış olması ve en az ilköğretim mezunu olup Antalya ilinde herhangi bir ilçesinde ikamet etme şartı bulunuyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
ikram balka 9 ay önce
eşim diyabet hastası iş sizim orta okol mezonuyom acil işe ihtiyacım var