DSİ Devlet Su İşleri Yüksek Ücret İle Personel Alımı

DSİ kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlana personel alımı iş ilanları duyurusunda Devlet Su İşleri kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet sözleşmeli bilişim personeli gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 27.02.2021, 00:49 01.03.2021, 11:24
DSİ Devlet Su İşleri Yüksek Ücret İle Personel Alımı

DSİ Devlet Su İşleri Yüksek Ücret İle Personel Alımı

DSİ kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınladı. Yayınlana personel alımı iş ilanları duyurusunda Devlet Su İşleri kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet sözleşmeli bilişim personeli gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

DSİ sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 15.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan Adayların, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü sitesi içinde bulunan Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanını ekinde yer almakta olan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra;

istenilen diğer belgeler ile birlikte Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Devlet Mah. İnönü Bulvarı No:16 Çankaya/ANKARA adresinde bulunan Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekiyor.

Başvuru Formu Linki aşağıda

https://cdniys.tarimorman.gov.tr/api/File/GetFile/425/Haber/1494/1773/DosyaGaleri/sbp_basvuru_formu.xlsx

BAŞVURU GENL BİLGİLERİ

1 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. DSİ Devlet Su İşleri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

https://twitter.com/Kamuilanlar

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Funda 2 ay önce
Temizlik görevlisi alınıyomu