DSİ Devlet Su İşleri Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

DSİ, İşçi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Malatya Battalgazi sulama birliği birimlerinde çalıştırılmak üzere 12 adet Zirai Sulamacı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.04.2021, 13:15 05.04.2021, 06:53
DSİ Devlet Su İşleri Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

DSİ Devlet Su İşleri Kura Çekilişi İle İşçi Alımı

DSİ, İşçi alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Malatya Battalgazi sulama birliği birimlerinde çalıştırılmak üzere 12 adet Zirai Sulamacı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Zirai Sulamacı alımı ilanı son başvuru tarihi 05.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan İŞKUR direkt başvuru linki üzerinden yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005960368

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – DSİ Sulamacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - DSİ Sulamacı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - DSİ Sulamacı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - DSİ Sulamacı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - DSİ Sulamacı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - DSİ Sulamacı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - DSİ Sulamacı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - DSİ Sulamacı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - DSİ Sulamacı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ Sulamacı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. DSİ Sulamacı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. DSİ Sulamacı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. DSİ Sulamacı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. DSİ Sulamacı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. DSİ Sulamacı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)