DPB İlanıyla Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı

Devlet Personel Başkanlığı 21 Ağustos tarihli ilanla Milli Savunma Bakanlığı uhdesinde bulunan Nato Pol Tesisleri ile Akaryakıt İkmal bünyesinde işçi alımı yapılacağını duyurdu. Tüm detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 21.08.2019, 00:43 22.08.2019, 19:51
DPB İlanıyla Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı

Yayımlanan ilana göre Akaryakıt İkmal tesisleri ile Nato Pol Tesislerinde istihdam edilmek üzere teknisyen kadrosunda istihdam edileceği ilan edilmiştir. Başvuru şartları ve ilan kılavuzu ekte sunulmuştur.

Akaryakıt ikmal ve Nato Pol Tesisleri Ankara İşletme Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacağı DPB ilanıyla duyurulmuştur.

İlan ile kadrolu işçi alımı kadrosu otomotiv teknisyeni ve motorlu araçlar teknolojisi kadrolarında istihdam yapılacağı açıklanmıştır. İstihdam edilecek statüsü terörle mücadelede malul sayılmayacak “ TMY “ olarak sürekli işçi alımı yapılmaktadır.
Çalışma adresi Ankara olarak belirlenmiş olup başvuruyu İŞKUR Ankara Çankaya Hizmet Merkezi 21 Ağustos tarihinde www.iskur.gov.tr web sayfası üzerinden özel şartlar yayımlanacaktır. İlgili adaylar yukarıdaki adres bilgilerini takip etmeleri halinde başvuru yapılabilir.

MSB Nato Pol işçi alımı ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@