DPB İlanı Sahil Güvenlik Komutanlığı 24 Sürekli İşçi Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere Sahil Güvenlik Komutanlığı 2 şehirde 24 sürekli işçi alımı yapılacağı yayınlanmıştır. İlgili adayların başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup tüm detaylarıyla haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 18.12.2019, 11:11 05.01.2020, 22:25
DPB İlanı Sahil Güvenlik Komutanlığı 24 Sürekli İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı uhdesinde görevlendirilmek üzere 24 sürekli işçi alımı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanmış olup 2 şehirde personel alımları gerçekleştirilecektir. İlgili adayların başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden alınacak olup başvuru tarihi ve ilan kılavuzu haberimizde.

Sürekli işçi alımı ilanına başvuru tarihleri ise 23 Aralık ve 27 Aralık 2019 tarih aralığında İŞKUR üzerinden yapılacak olup başvuruda bulunmak isteyen adaylar için gelen tarihte başvuru ekranı eklenecektir. Adaylar için başvuru ekranı açılacağından siteyi takip etmeleri önem arz etmektedir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı kadro dağılımı ve alım şehirleri: İzmir ve Mersin şehrinde alımlar yapılacaktır. Kadro dağılımları ise şu şekilde; İzmir ili için (Armador, Kaynakçı, Elektrikçi, Genel elektrikçi,  Elektrik teknisyeni, Vargel, İklimlendirme teknisyeni, Mekaniker, Kızakçı  ve Rasapçı) 19 sürekli işçi alınacağı ilan edilmiştir. Mersin İli için ise ( Elektrikçi, Borucu, Motorcu ve Elektronikçi) 5 sürekli işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Başvuru şartları ise; İlgili adayların başvuruları yukarıda verilen kadro ve branşların bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Ayrıca ilkokul mezunları ise MEB onaylı ustalık belgesini sunması halinde başvuru yapabilmektedir.

Mersin sürekli işçi alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

İzmir sürekli işçi alımı başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)