DPB'den duyuruldu; TÜBİTAK 44 kamu personeli alımı başvuru ekranı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yayımlanan güncel kamu personeli alımı duyurusunda TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü'nde görevlendirmek üzere 44 kısmi süreli aday araştırmacı alımı yapmak üzere resmi ilanı devlet kurumlarının web sayfalarında yayımladı.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2019, 09:23
DPB'den duyuruldu; TÜBİTAK 44 kamu personeli alımı başvuru ekranı

TÜBİTAK SAGE tarafından kamuoyuna duyurulan kamu personeli alımı başvuru ekranı açıldı. TÜBİTAK kariyer sayfasından yayımlanan 20 farklı ilan neticesinde 44 kamu personeli Ankara'da istihdam edilecek.

Başvuru tarihleri;

Yayımlanan alım duyurusu için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 23 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir. Bu süre zarfından başvuru yapılması daha sonradan ek başvuru açılmayacağını hatırlatmak isteriz.

Başvurular TÜBİTAK sayfasından yapılacak;

Kurum tarafından yayımlanan kamu personeli alımı ilanına başvuru yapacaklar TÜBİTAK SAGE Kariyer sayfasına giriş yapacaklar. Buradaki iş başvuru sistemine üye olan adaylar belirtilen ilanlarda farklı şartları sağladığı alım duyurusuna kolay bir şekilde başvuru yapabilecek.

Başvuru şartları nelerdir;

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü 44 personel alımına başvuruda bulunacakların metalurji ve malzeme mühendisliği, havacılık ve uzay mühendisliği, uçak mühendisliği veya fizik, mekatronik mühendisliği veya otomotiv mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, kimya mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, makina mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği veya elektronik ve haberleşme mühendisliği bölümünü okuyor olmaları gerekmektedir.

4.sınıflardan alım yapılacakken not ortalamasınında da 4 üzerinden en az 2,75 olması gerekmektedir. TÜBİTAK SAGE 44 aday araştırmacı alımı için tıklayın. Başvuru yapmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@