Dokuz Eylül Üniversitesi KPSS Şartsız Teknisyen Alımı Yapacak

Daimi güncel teknisyen alımı ilanları ile beraber son dakika olarak açıklanmış KPSS'siz personel alımı duyurularında Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sağlık teknisyeni alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 28.09.2021, 14:41 30.09.2021, 10:23
Dokuz Eylül Üniversitesi KPSS Şartsız Teknisyen Alımı Yapacak

KPSS şartsız bir şekilde son dakika içinde açıklanan güncel personel alımı için başvuru yapacakların kalite yönetim sistemleri konusunda tecrübeli olmaları gerekmekte.


Üniversite Başvuru Bilgileri


Üniversite teknisyen alımı için son başvuru tarihi 30.09.2021.

Başvuru yapılması için kişilerin kuruma şahsen başvurması gerekmekte.

Kurum Adresi: İncir altı Mahallesi DEÜ sağlık yerleşkesi Mithat Paşa caddesi No: 58 Balçova - İzmir


Teknisyen Alımı Başvuru Şartları


İzmir memur alımı ilanları kapsamında yayınlanmış olan ilanlar için başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, üniversitelerin Biyoloji, sağlık bilimleri alanından veya sağlık meslek yüksekokulu mezunu olmaları gerekmekte.

Bütün kişilerin tercihen kalite yönetim sistemleri konusunda eğitim sertifikasının olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve dokümantasyona önem vermesi ve bunu düzenli bir şekilde yapması gerekmekte.

Üniversite işçi alımı kapsamında yayınlanmış iş ilanları için başvuracak kişilerin daha önce laboratuvarların ilgili bölümlerinde en az 1 yıl çalışmış olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin olmaması ve bilgisayar programlarını iyi kullanması gerekmekte.

İlaç analiz ve kontrol laboratuvarlarında test edilmek üzere gönderilen test maddelerinin numune kabul işlemlerinde yer alan kriterlere uygun şekilde işlemlerini yapması gerekiyor.

Deney öncesi ve sonrasında prosedürlere uygun olarak hazırlık ve ekipmanların periyodik olarak kayıtlarının tutulma işlemlerini yapması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı