Dokuz Eylül Üniversitesi 15 Adet Röntgen Teknisyeni Alımı

Röntgen Teknisyeni Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Dokuz Eylül Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 adet Röntgen Teknisyeni Alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.01.2021, 16:24
Dokuz Eylül Üniversitesi 15 Adet Röntgen Teknisyeni Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi 15 Adet Röntgen Teknisyeni Alımı

Röntgen Teknisyeni Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Dokuz Eylül Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 adet Röntgen Teknisyeni Alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Dokuz Eylül Üniversitesi 15 Röntgen Teknisyeni Alımı ilanı son başvuru tarihi 14.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların http://www.deu.edu.tr internet adresinden başvuru formunu indirip eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi personel daire başkanlığıa şahsen başvurmaları gerekiyor.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıda bulunmaktadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721874/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/dokuz-eylul-universitesi-148-sozlesmeli-personel-alacak

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. DEÜ 15 Adet Röntgen Teknisyeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)