Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Büro Memuru Alımı Alıyor

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansında görevlendirilmek üzere engelli büro memuru unvanı ile personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 19.08.2019, 12:45 19.08.2019, 20:25
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Büro Memuru Alımı Alıyor

Kurum ve kuruluşların bünyesinde tespit edilen ve faaliyet içerisinde bulunan çalışmaların aksamaması için görevlendirilmeleri gerekli görülen işçi alımları ve personel alımları yapılmaya devam ediliyor.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere engelli nitelikte büro memuru alımı yapılacağına dair istihdam ilanına çıkıldı ve başvuru yapacak adaylara şartlar ve süreç hakkında detaylar sunuldu.

Başvuru Süreci

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı  Büro Memuru için başvuru yapacak olan adayların Gazipaşa Mah Nemlioğlu Sok Taksim Yokuşu No:3 Trabzon adresinde görev alacağı ilan edilirken, başvuruların noter onayı ile yapılacak olan kura usulü ile gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Adayların en geç 23.8.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Özel Şartlar

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Büro Memuru alımlarına başvuru yapacak olan adayların KPSS 60 puan alma zorunluluğu bulunurken, adayların en az 5 yıl süre ile mesleki deneyimlerini belgeleyebilmeleri ve İİBF veya Mühendislik Fakültelerinin birinden mezun olmaları gerekmektedir. Görev alacak olan kişiler ise Artvin ile Giresun’da istihdam edilecektir.

Belirtilen açık adrese şahsen başvuruların yapılabileceği gibi her aday son başvuru saatine kadar İŞKUR resmi sitesi üzerinden kişisel bilgilerini girerek 00005109059 numaralı iş ilanını takip ederek başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)