Diyanet İşleri Başkanlığı En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Diyanet İşleri Başkanlığı yayımladığı ilana göre bünyesinde görevlendirmek üzere KPSS şartsız kamu personeli alımı yapacak. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde... 

Diyanet İşleri Başkanlığı En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden Diyanet İşleri Başkanlığı kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilana göre KPSS şartsız alımı yapılacak personeller temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirilecektir. Başvurular  5 Temmuz 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR il/ilçe Hizmet Merkezlerince alınacaktır. Alımlar kura yöntemi ile 20 Temmuz 2019 tarihi saat 10:00- 11:00 arasında gerçekleştirilecektir.

Başvuruda bulunacak adaylardan istenen şartlar arasında; En az 18 en fazla 40 yaşında olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak , lise ve dengi okullardan mezun olmak, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Diyanet İşleri Başkanlığının yayınladığı bu ilanda temizlik görevlisi kadrosunda görev yapacak adayların kişisel durumu “eski hükümlü”, “engelli” veya “TMY” olması gerekmektedir. İŞKUR’un tarafından belirlenen ilan numarası kişisel durumu “engelli” olan adaylar için 00005044657 diğer adaylar için ise 00005044730 olarak belirlenmiştir. 

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 14:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra özér
Zehra özér - 3 hafta Önce

İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım

Zehra özér
Zehra özér - 3 hafta Önce

İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım

Çiğdem  coskun
Çiğdem coskun - 2 hafta Önce

İse ihtiyacımız var eşimde işsiz bende