Dijital Medya Kurumuna KPSS Şartsız Daimi Memur Alımı

KPSS'siz memur alımı ilanları yayınlanarak açıklanmış bilgilerde İstanbul Dijital Medya Kurumu bünyesinde istihdam edilmesi için 1 adet metin yazarı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 25.09.2021, 00:00 26.09.2021, 10:04
Dijital Medya Kurumuna KPSS Şartsız Daimi Memur Alımı

KPSS şartsız memur alımı dahilinde açıklanan resmi duyurularda İstanbul Büyükşehir Belediyesi kadrolu olarak personel alımı gerçekleştirecektir.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İDM kamu personel alımı son başvuru tarihi 27.9.2021.

Yazar alımı için başvuracak adayların aşağıda bilgisi sunulmuş İBB kariyer sitesi üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


Metin yazarı ilanları için çalışmak isteyen şahısların infografik film yazabilmesi, Türk vatandaşı olması, bağımsız bütünleşik düşünebilen, kelimeler ile oynamasını seven, kamu haklardan mahrum olmaması ve Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hâkim, üst düzey iletişim beceresine sahip olması gerekmekte.

İstanbul memur alımı ilanları kapsamı başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların kurumsal marka tecrübesine sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, tasarımcılar ile çalışmaya yatkın olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

İstanbul iş ilanları için başvurular yapacak olan adayların strateji ile uyumlu olarak kampanya fikirleri oluşturabilen, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, masaüstü video senaryoları oluşturabilen ve askerlik hizmeti ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı