Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Dicle Üniversitesi yayınlamış olduğu ilanla Lise mezunu adayların başvuru yapacağı Sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuş olup istihdam edilcek toplam personel sayısı 2 kişi olarak açıklanmıştır. Başvurular 3 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 19.11.2018, 07:55
Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü Kamu Personeli Alımında Sağlık Meslek Liselerinin Radyoloji ve Tıbbi Görüntüleme Bölümünden mezun olmak, ilgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak şartı vardır. Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (P94) puanı esas alınacaktır.

Fotoğraflı Başvuru Formu, Dilekçe (Üniversitenin www.dicle.edu.tr. adresinden temin edilecektir) isteklilerin başvuruya gelmeden önce eksiksiz bir biçimde doldurmaları gerekmektedir, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı fotokopisi (barkotlu e-devlet çıktısı kabul edilecektir.), Ortaöğretim mezunları için 2018 yılı KPSS (P94) sonuç belgesi, Aranılan mesleki deneyime ait kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi ve ilanda belirtilen unvana ait SGK prim günlerini gösterir belge, Plastik dosya.

Dicle Üniversitesi Memur Alımında adayların istenen belgeler ile birlikte Dicle Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Noter vekâleti ile müracaat kabul edilecektir. Eksik belge ile müracaat alınmayacaktır. Süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru sonunda yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ile teslim edilecek yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde Üniversitenin www.dicle.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Dicle Üniversitesi için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@