Dicle Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilan bilgileri içeriğinde Dicle üniversitesi rektörlüğü 99 adet sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 09.06.2021, 15:02 11.06.2021, 00:02
Dicle Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Dicle Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Resmi olarak açıklanan iş ilan bilgileri dahlinde sözleşmeli olarak KPSS 60 puan şartları ile hemşire alımı, diyetisten alımı, laborant alımı ve sağlık teknikeri alımı yapılacak.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Dicle Üniversitesi 99 sağlık personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 19.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Dicle Üniversitesi 99 sağlık personeli alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan internet adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://obs.dicle.edu.tr/oibs/ogrsis/basvuru_login.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. Dicle Uni Sağlık Personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Dicle Uni Sağlık Personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Dicle Uni Sağlık Personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Dicle Uni Sağlık Personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Dicle Uni Sağlık Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Dicle Uni Sağlık Personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)