Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Kamu Kurumuna İç Denetçi Alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Dicle Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İç denetçi Alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 06.11.2020, 13:23 07.11.2020, 12:28
Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı

Kamu Kurumuna İç Denetçi Alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Dicle Üniversitesi rektörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet İç denetçi Alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanı son başvuru tarihi 9.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak olan adayların aşağıda belirtilmiş olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekiyor.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı - Diyarbakır

Başvuracak olan kişilerin Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmaları gerekiyor.

Yayınlanmış olan ilanın resmi linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?2054ce35-f846-4918-ad6c-f34014405540

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Dicle Üniversitesi İç Denetçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Dicle Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Dicle Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Dicle Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Dicle Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Dicle Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Dicle Üniversitesi İç Denetçi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)