Dicle Üniversitesi 8 Unvanda KPSS İle 67 Kamu Personeli Alımı

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre Üniversite Hastanesinde istihdam edilmek üzere KPSS B gurubu ile 8 unvanda 67 kamu personeli alımı ilanı verilmiştir. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.04.2020, 00:01 14.04.2020, 01:59
Dicle Üniversitesi 8 Unvanda KPSS İle 67 Kamu Personeli Alımı

Dicle Üniversitesi yayınladığı ilan ile KPSS B gurubu ile sözleşmeli 67 kamu personeli alımı unvanları ise şöyle; Hemşire, Ebe, Eczacı, Fizyoterapist, Sağlık Teknikeri, Laborant, Diyetisyen ve Embriyolog olarak KPSS B gurubu puan sıralamasına göre istihdam edileceklerdir.

Genel Başvuru Şartları Neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48’inci maddesindeki belirtilen şartları taşıyor olması, Türk ceza kanunun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa ve affa uğramış olsa dahi başvurusu kabul edilmeyecek.

Aşağıda nitelik kodu, unvanları, personel alım adedi ile nitelikleri, KPSS puan türü ve puanları, bölümler ve mezuniyetler resimli olarak verilmiştir.

İstenilen Belgeler Neler;

Başvuru formu,

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Diploma veya geçici mezuniyet belgesi “barkotlu e-devlet çıktısı kabul edilmekte”

Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 ve ön lisans mezunları için 2018 KPSS-P93 sınav sonuç belgesi,

Lisans programından mezuniyet derece belgesi – transkript 100’lük sistem “eczacılar için”

Adayların başvuruları Dicle Üniversitesi http://personelbasvuru.dicle.edu.tr resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılmaktadır. İstenilen belgeler elektronik ortamda yüklenecektir. Başvurular şahsen veya posta yolu ile kabul edilmemektedir. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 22 Nisan 2020 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru yapmak ve ilanın detayları için linki inceleyeniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)