DİCLE ÜNİVERSİTESİ 36 PERSONEL ALACAK

Türkiye Cumhuriyetinin bilimsel araştırmaları ve akademik çalışmaları sürdürdüğü merkezler olan üniversitelerin yeni akademik personel alımı süreci devam ediyor

Kamu Personeli Alımı 30.12.2019, 15:47
DİCLE ÜNİVERSİTESİ 36 PERSONEL ALACAK

DİCLE ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYEN ALIMI

Yayımlanan son ilanda yer alan bilgiye göre; Dicle Üniversitesi tarafından yapılması planlanan akademik personel alımı sürecinde; her adayın farklı birimlerde açılan kontenjanlara başvuru yapabilmesi için, kılavuzda yer alan yöntem ve şartlara haiz olması gerekmektedir.

36 akademik personel istihdamında Dicle Üniversitesi alımları Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezinde, Dış İlişkiler Ofisinde, Devlet Konservatuvarında, Diyarbakır Tarım M.Y.O da Diyarbakır Teknik Bilimler M.Y.O., Silvan M.Y.O. da, Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesinde, İlahiyat Fakültesinde, Veteriner Fakültesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi gibi farklı fakültelere yapılmak üzere belirlenmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI VE SÜREÇ

Adayların başvuru yapabilmeleri için aşağıdaki kılavuzda yer alan şartları taşımaları gerekiyor. Başvurular 30/12/2019 da başlayıp, 14/01/2020 da sona erecektir.

Dicle Üniversitesi Akademisyen Alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar (0)