Dicle Üniversitesi 2 Adet Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından bugün yapılan ilanla Diyarbakır Dicle Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli iki adet kamu personeli alımı yapılacaktır.

Dicle Üniversitesi 2 Adet Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor

Diyarbakır Dicle Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli kamu personeli alımı ilanı bugün devlet personel başkanlığı internet sitesinde yayımlandı.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan ilanla üniversitenin hastanelerinde istihdam edilmek ve giderleri Özel Bütçeden karşılanmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine göre Tam Zamanlı olarak çalıştırmak üzere, 28 Haziran2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına dair Esaslarda yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli kamu personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Alınacak diğer sağlık personeli 2(İki) adet olup başvuru şartları sağlık meslek liselerinin Radyoloi ve Tıbbi Görüntüleme bölümünden mezun olmak ve ilgili alanda en az bir yıl çalışma şartları aranmaktadır.

Başvurmak isteyen adayların iş ilanının gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (Onbeş) gün içerisinde fotoğraflı Başvuru Formu, Dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi,  diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı fotokopisi, Ortaöğretim mezunları için 2018 yılı KPSS (P94) sonuç belgesi, Aranılan mesleki deneyime ait kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi ve ilanda belirtilen unvana ait SGK prim günlerini gösterir belge ve plastik dosya ile başvurularını şahsen yapmaları gerekmektedir.

Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE