Dicle Kalkınma Ajansına Uzman Personel Alımı

Uzman Personel Alımı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Dicle Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet Uzman Personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 22.12.2020, 12:12 23.12.2020, 00:01
Dicle Kalkınma Ajansına Uzman Personel Alımı

Dicle Kalkınma Ajansına Uzman Personel Alımı

Uzman Personel Alımı personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Dicle Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet Uzman Personel alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanı başvuru tarihi 14.12.2020 tarihinde başlayacak ve 25.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Dicle Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?5b471752-b45e-4745-b650-88a6aa837ca1

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Dicle Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Dicle Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Dicle Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Dicle Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Dicle Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Dicle Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Dicle Kalkınma Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Dicle Kalkınma Ajansı personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)