Devlet Su İşleri Personel Alımı! Başvuru Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre DSİ en az ilkokul mezunu şoför alımı yapmaktadır. İlgili adaylar için başvuru başlamış olup son başvuru 20 Ocak 2020 tarihinde sona ereceği duyuruldu. İşte tüm detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 16.01.2020, 01:26 24.01.2020, 14:28
Devlet Su İşleri Personel Alımı! Başvuru Başladı

Yayınlanan ilan ile Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunları arasından şoför alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 20 Ocak 2020 olarak ilan edilmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için ilan numaraları aşağıda belirtilmiştir.

Devlet Su İşleri XIX Bölge Müdürlüğünde istihdam edilecek personelin en az ilkokul mezunu olması, 18 ila 40 yaş aralığında olması 4857 sayılı kanun çerçevesinde hükümlere göre istihdam edileceklerdir. İŞKUR iş ilan 00005355495 numaralı ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Alım şehri; Sivas olarak duyurulmuş olup başvuruda bulunacak adayların Terörle Mücadelede Yaralanan veya Eski Hükümlü statüsünde olması gerekmektedir.

Genel başvuru şartları; MEB onaylı greyder İş makinası (operatör belgesi) olması G greyder sınıfı ehliyete sahip olması, seyahat engelinin bulunmaması, ağır işlerde çalışmasına engel bir durumunun bulunmaması ve sağlık kurumlarından sağlık raporu alması gerekmektedir. Ayrıca askerlikle ilişiğinin bulunmaması “muaf veya tecilli” olması istenilen kriterler arasında sayılmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Oktay 1 yıl önce
Form nerden dolduruyoruz