Devlet Su İşleri Kadrolu Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden İşçisi Alımı yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Devlet su işleri bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 8 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2020, 00:17 02.12.2020, 00:31
Devlet Su İşleri Kadrolu Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Devlet Su İşleri Kadrolu Beden İşçisi Alımı Yapılacak

Beden İşçisi Alım yapılması için personel alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Devlet su işleri bünyesinde görevlendirilmek üzere kadrolu olarak 8 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 04.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız ve aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvuru işlemini gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005790745

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Devlet Su İşleri Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)