Devlet Su İşleri DSİ Maden Mühendisi Alımı Yapılacak

DSİ, Maden Mühendisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Maden Mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.01.2021, 14:18
Devlet Su İşleri DSİ Maden Mühendisi Alımı Yapılacak

Devlet Su İşleri DSİ Maden Mühendisi Alımı Yapılacak

DSİ, Maden Mühendisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Maden Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Devlet Su İşleri 1 adet Maden Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 20.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Yayınlanan ilanlara başvurular DSİ http://personelalimi.dsi.gov.tr başvuru sistemi üzerinden yapılacaktır.

Yayınlanmış olan ilanın resmi kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721083/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/devlet-su-isleri-genel-mudurlugu-63-memur-alimi-yapacak

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. DSİ Maden Mühendisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)