Devlet Su İşleri DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi Alımı

Ziraat Mühendisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Devlet Su İşleri Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 18.01.2021, 15:06
Devlet Su İşleri DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi Alımı

Devlet Su İşleri DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi Alımı

Ziraat Mühendisi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Devlet Su İşleri Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet Su İşleri 4 adet Ziraat Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 20.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Yayınlanan ilanlara başvurular DSİ başvuru sistemi https://personelalimi.dsi.gov.tr/BasvuruGiris.aspx üzerinden yapılacaktır.

Yayınlanan ilanın resmi kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721083/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/devlet-su-isleri-genel-mudurlugu-63-memur-alimi-yapacak

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - DSİ Ziraat ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. DSİ Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)