Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Devlet su işleri kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 26.03.2021, 15:27 29.03.2021, 00:15
Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı

Devlet Su İşleri Beden İşçisi Alımı

Kamu personel alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Devlet su işleri kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet su işleri işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak ilan edilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvurmaları gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005951580

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Su işleri müdürlüğü işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)