Devlet Su İşleri 8 Şehirde Personel Alımı

DSİ personel alımı için iş ilanı bilgisi yayınladı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde Devlet su işleri genel müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet makina mühendisi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 03.05.2021, 00:23 04.05.2021, 10:49
Devlet Su İşleri 8 Şehirde Personel Alımı

Devlet Su İşleri 8 Şehirde Personel Alımı

DSİ personel alımı için iş ilanı bilgisi yayınladı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu bilgilerinde Devlet su işleri genel müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet makina mühendisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

DSİ, devlet su işleri ilanı başvuru tarihi 26.04.2021 tarihinde başlayacak ve 07.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı bulunan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://personelalimi.dsi.gov.tr

https://personelalimi.dsi.gov.tr/BasvuruGiris.aspx

KPSS P3 70 Puan şartı bulunmakta.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. DSİ 8 şehirde mühendis ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)