Devlet Su İşleri 4 Şehirde Ziraat Mühendisi Alımı Yapılacak

Ziraat Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Ziraat Mühendisi alımı

Kamu Personeli Alımı 08.01.2021, 13:29 08.01.2021, 20:12
Devlet Su İşleri 4 Şehirde Ziraat Mühendisi Alımı Yapılacak

Devlet Su İşleri 4 Şehirde Ziraat Mühendisi Alımı Yapılacak

Ziraat Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 4 adet Ziraat Mühendisi alımı

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet Su İşleri 4 adet Ziraat Mühendisi alımı ilanı başvuru tarihi 11.1.2021 tarihinde başlayacak 20.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Yayınlanan ilanlara başvurular DSİ başvuru sistemi http://personelalimi.dsi.gov.tr üzerinden yapılacaktır.

Yayınlanan ilanın resmi kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721083/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/devlet-su-isleri-genel-mudurlugu-63-memur-alimi-yapacak

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. DSİ 4 Şehirde Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)