Devlet Su İşleri 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi Alımı Yapılacak

Jeoloji Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Jeoloji Mühendisi alımı yapılacak

Kamu Personeli Alımı 14.01.2021, 00:16 15.01.2021, 00:30
Devlet Su İşleri 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi Alımı Yapılacak

Devlet Su İşleri 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi Alımı Yapılacak

Jeoloji Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Jeoloji Mühendisi alımı ypılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet Su İşleri 3 adet Jeoloji Mühendisi alımı ilanı başvuru tarihi 11.1.2021 tarihinde başlayacak 20.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Yayınlanan ilanlara başvurular DSİ başvuru sistemi http://personelalimi.dsi.gov.tr üzerinden yapılacaktır.

Yayınlanan ilanın resmi kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721083/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/devlet-su-isleri-genel-mudurlugu-63-memur-alimi-yapacak

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 -2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 -2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 -2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 2 Şehirde Jeoloji Mühendisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)