Devlet Su İşleri 2'inci Bölge Müdürlüğü Daimi İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilan kapsamında Devlet Su İşleri uhdesinde bulunan 2. Bölge Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları neler, detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 23.10.2019, 08:35 23.10.2019, 13:40
Devlet Su İşleri 2'inci Bölge Müdürlüğü Daimi İşçi Alımı

DSİ daimi işçi alarak alınacak personelin İzmir 2. Bölge Müdürlüğünde istihdam edileceği İŞKUR ilanında alım şartlarından biri olan KPSS 60 puan şartına haiz olması gerekmekte olduğu ilan edildi.

İlgili ilana başvurular başlamış olup başvuruda bulunacak adaylar için son başvuru tarihi 25 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir. DSİ tarafından daimi işçi alımı hidrolog yardımcısı kadrosunda görevlendirilecektir.

Adayların başvuru şartları neler; Kamu Personeli Seçme Sınavından KPPS P3 sınav puan türünden en az 60 puan almış olması ve önlisans mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca başvuruda bulunacak adayların ( Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralananlar TMY belgesi bulunanlar) başvuruları kabul edilecektir.

Başvuru şekli nasıl; Yukarıdaki şartları taşıyan adayların başvuruları İŞKUR İl Müdürlükleri veya İŞKUR e-şube resmi web sitesi üzerinden aş arayan linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile girişten sonra başvuru yapabileceksiniz. Aşağıda resimli olarak verilmiştir.

İŞKUR resmi web sitesi üzerinden başvuruda bulunacaklar e-devlet şifresi ile sisteme girişten sonra yukarıda gösterildiği gibi aktif iş ilanları bölümüne iş ilan 00005221723 numaralı ilanı aratmak suretiyle başvurularını tamamlaya bilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)