Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Personel ihtiyacını karşılamak üzere Sözleşmeli Personel Alımı İlanını yayınladı. Yayınlanan ilana göre 1 kişi İstihdam edilecek olup son başvuru Tarihi 8 Kasım 2018 olarak açıklanmıştır.

Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 1 Kişi Orkestra Sanatçısı ( Viyola ) Kamu Personeli Alımına adayların yükseköğrenim kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi veya konservatuvarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru Yapacak adayların: Diploma aslı ve fotokopisi, adli sicil kaydı, nüfuz cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf, özgeçmiş (CV) ile beraber şahsen veya posta yolu ile İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, İsmet Kaptan Mah. 1364 sok.No:5 Basmane Konak / İZMİR  adresine en geç 8 Kasım 2018 Perşembe gününe kadar başvuru yapılabilir.

Adaylar sınava tabi tutulacak olup  İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Elhamra Opera Sahne Binası Milli Kütüphane Cad. No: 37/39 Kat:3 Stüdyo KONAK/İZMİR adresinde 12 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 10:30 da sınava alınacaklardır. Adayalar için kurum tarafından ilan yayınlanmış olup aşağıdaki linkten sınav şekli, zamanı, adaylarda aranan nitelikler ve başvuru diğer şartlarına ulaşabilirsiniz.

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Orkestra San (Viyola)  tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 09:37
YORUM EKLE