Devlet Opera Ve Balesi Mersin 4 kişi Alınacak

Mersin devlet opera ve balesi müdürlüğü yayınlamış olduğu ilanla 2 kişi sanatsal Yardımcı eleman 2 kişi Orkestra sanatçı olmak üzere toplam 4 kişi alım yapacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 05 Ekim 2018 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 02.10.2018, 18:52 02.10.2018, 21:35
Devlet Opera Ve Balesi Mersin 4 kişi Alınacak

Sanatsal yardımcı elamanı 2 Kişi aranan şartlar: En az lise mezunu bilgisayar yazılımı donanımı ve işletim konularına hakim olmak gerekli ayrıca Photoshop web tasarımı konularına hakim yayıncılık ve reklamcılık gibi alanlarda deneyimli olanlar öncelikli olarak tercih edilecektir.

Adayların 5 Ekim 2018 Cuma mesai saati bitimine kadar Dilekçe, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı ve diploma örneği ile şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunabileceklerdir. 8 Ekim 2018 pazartesi 14:00 da mersin devlet opera ve balesi müdürlüğü iş ilanı için büyük koro salonunda sınava tabii tutulacaklardır.

2 kişi Orkestra sanatçısı (klarinet – Flüt alımı için müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde mezun olmaları şartı vardır.adaylar 05 Ekim 2018 arihine kadar başvuru dilekçesi, 2 fotoğraf, nüfuz cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı ve diploma örneğiyle beraber ilgili kuruma belirtilen tarih ve saat içerisinde bütün belgeleri teslim etmesi gerekmektedir.

Adaylar piyano eşliğinde flüt konçertosu sınavına tutulacak olup komisyonun gerek görmesi halinde deşifre parçalar basklarinet ve piccolo çalmayıda içeren sınava tabi tutulacaklardır. Büyük koro salonunda sınava girecek adaylar klarinet için saat: 10:00 flüt sınavıda saat 11:00 da yapılacaktır.

Sanatsal yardımcı elemanı İlanı tam Metni tıklayınız.

Orkestra sanatçısı İlanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@