Devlet Memuru Alımı İlanları İle Kamu Personel Alınacak

Son dakika memur alımı ilanları içinde yayını bildirilmiş olan duyurularda İstanbul Büyükşehir belediyesi peyzaj mimarı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 22.09.2021, 15:58 23.09.2021, 00:02
Devlet Memuru Alımı İlanları İle Kamu Personel Alınacak

Mimar alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin Arazi ve şantiye şartlarında çalışmaya engel hali bulunmaması, kamusal haklardan mahrum olmaması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İston mimar alımı son başvuru tarihi 23.09.2021.

Başvuru Adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Resmi ilan belgesi aşağıda bulunuyor.


Başvuru Şartları Nedir?


İBB işçi alımı için çalışmak isteyen vatandaşların denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmekte.


Belediye mimar alımları için görev almak isteyenlerin istenilen deneyimlere sahip olması, mesleki açıdan gerekli olan programları kullanabilmesi ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


İstanbul memur alımı ilanları için başvuru gerçekleştireceklerin Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren Peyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarisi ve Kentsel Tasarım, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı