Devlet kurumuna Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Devlet kurumuna personel alımı için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Diyarbakır Karacadağ Kalkınma Ajansı kurumuna 1 İç Denetçi alımı ve 6 Uzman alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2020, 00:42 12.12.2020, 11:07
Devlet kurumuna Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Devlet kurumuna Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Devlet kurumuna personel alımı için ilan yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Diyarbakır Karacadağ Kalkınma Ajansı kurumuna 1 İç Denetçi alımı ve 6 Uzman alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Diyarbakır Kalkınma Ajansı personel alımı ilanı başvuru tarihi 15.12.2020 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri www.karacadag.gov.tr internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/700066/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/karacadag-kalkinma-ajansindan-personel-giris-sinavi-ilani-

Kurum Adresi: Fırat Mah. Urfa Bulvarı No:142 Kayapınar / DİYARBAKIR

Tel: 0(412) 237 12 16-17 Faks: 0(412) 237 12 14

E-posta: mavci@karacadag.gov.tr

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Diyarbakır Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Diyarbakır Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Diyarbakır Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Diyarbakır Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Diyarbakır Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Diyarbakır Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Diyarbakır Ajansı personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Diyarbakır Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Diyarbakır Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Diyarbakır Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Diyarbakır Ajansı personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)