Devlet Kurumuna Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik İşçisi Alımı için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Harmancık Belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi olarak 3 adet Temizlik görevlisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 25.12.2020, 18:40
Devlet Kurumuna Temizlik İşçisi Alımı

Devlet Kurumuna Temizlik İşçisi Alımı

Temizlik İşçisi Alımı için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa Harmancık Belediyesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi olarak 3 adet Temizlik görevlisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 27.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi:

Merkez Mahallesi Keles Caddesi No: 1 Harmancık - Bursa

İrtibat Kişisi: Feridun ALTUNKAYA

İrtibat Telefonu: 0 224 881 20 20

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9.Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi  alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Harmancık Belediyesi Temizlik İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)